Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведені практичні заняття на базі навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України.

  • >
  • >
  • >
  • Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведені практичні заняття на базі навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України.
13.03.2020

Слухачі випускного курсу інституту авіації та протиповітряної оборони завершили відпрацювання комплексної оперативно-тактичної задачі проведенням практичного заняття з використанням системи імітаційного моделювання на базі навчально-тренувального центру Повітряних Сил Збройних Сил України. Під керівництвом науково-педагогічних працівників слухачі набули практичних вмінь щодо управління бойовими діями з автоматизованих робочих місць пункту управління повітряного командування під час відбиття ударів засобів повітряного нападу противника в умовах складної та динамічної повітряної обстановки, максимально наближеної до реальної.

Практична робота у складі бойового  розрахунку вимагала від слухачів комплексного застосування теоретичних знань та практичних вмінь для виконання поставлених завдань.