Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Кафедрі військової підготовки - 20 років!

13.11.2021

Рівно 20 років тому, 13 листопада 2001 року була створена кафедра військової підготовки Національного університету імені Івана Черняховського.

За часи свого існування кафедра зазнала значних змін, змінювалась назва, змінювався особовий склад.

На сьогодні, кафедра військової підготовки є одним із основних структурних підрозділів університету. Це - потужний структурний підрозділ, що має сильний науковий потенціал: 2 доктора наук та 12 кандидатів наук.

Більшість особового складу кафедри мають статус учасника бойових дій та ветеранів війни на Сході України та на території інших держав.

Під успішним керівництвом доктора філософії полковника Євгена Камалова, кафедра проводить навчальну, методичну, виховну роботу, наукову та науково-технічну діяльність.

Сьогодні, на кафедрі проходять навчання більше тисячі студентів із 37 закладів вищої освіти. Завдяки потужній матеріально-технічній базі кафедра здійснює військову підготовку офіцерів запасу за 10 військово-обліковими спеціальностями.

За роки існування кафедра підготувала сотні висококваліфікованих фахівців якими може пишатися.

Завдяки злагодженій роботі колективу, кафедра постійно розвивається та удосконалюється, розширює межі співпраці та впроваджує нові методи роботи.

Зичимо колективу кафедри плідних успіхів на ниві освіти та науки, вагомих здобутків та завзяття у справі виховання майбутніх офіцерів.