Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Кафедра морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту відсвяткувала 20-ту річницю з дня заснування

  • >
  • >
  • >
  • Кафедра морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту відсвяткувала 20-ту річницю з дня заснування
02.09.2020

В університеті відбулися урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці створення кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту. Символічним є те, що саме в День знань новостворена на той час кафедра почала функціонувати та готувати фахівців з морально-психологічного забезпечення для Збройних Сил України.

‒ Я щиро дякую всім, хто протягом цих 20 років високо ніс прапор кафедри, гордо і з честю. Щиро вдячний долі, що на певному етапі свого військового шляху мав змогу здобувати неоціненні знання від вас ‒ найдосвідченіших педагогів. Бажаю, щоб інтелектуальний труд усього колективу кафедри став маленькою частинкою нашої майбутньої перемоги над російським агресором. Щоб ваш труд приносив вам лише радість і задоволення! ‒ відкрив урочисте зібрання заступник начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев.

Біля витоків створення, становлення й розвитку кафедри були її ветерани, які продовжують передавати свій багаторічний досвід педагогічним та науковим працівникам і слухачам університету.

В умовах сьогодення викладачі кафедри здійснюють підготовку фахівців оперативного-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів військової освіти. Потужному колективу притаманний високий професіоналізм у поєднанні з творчим підходом до підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки та оборони держави.

‒ Значення морально-психологічного забезпечення у військах важко переоцінити, враховуючи, тим більше, реалії сьогодення. Тому хотілося б подякувати за вашу нелегку, але таку важливу працю і привітати з цією значимою датою. Я особисто завжди підтримував військову освіту і готовий надалі сприяти її розвитку в рамках нових спільних проектів, ‒ наголосив під час урочистого заходу президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень.

Наполеглива та кропітка праця кафедрян впродовж 20 років ніколи не залишалася поза увагою. За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу, старанність та особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів для українського війська кращі працівники та ветерани кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) були удостоєні нагород, цінних подарунків та відзнак Міністра оборони України, Головнокомандувача ЗС України, Командувачів видів ЗС України та начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.