Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Кафедра управління військами відзначила 25 річницю з Дня створення

28.05.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулись урочисті заходи з нагоди 25 річчя створення кафедри управління військами.

Привітати колектив кафедри прибули представники Генерального штабу ЗС України, керівництво університету, наукові та науково-педагогічні працівники інституту державного військового управління, слухачі університету.

Кафедра управління військами була створена на базі кафедри управління військами та служби штабів академії протиповітряної оборони Сухопутних військ.

За 25 років кафедра пройшла складний шлях створення як передовий центр навчальної, наукової та виховної роботи. На сьогодні кафедра управління військами є провідним навчальним підрозділом університету, що здійснює підготовку і випуск військових фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” для частин та підрозділів механізованих і танкових військ, протиповітряної оборони й авіації Сухопутних військ структурних підрозділів управлінь оперативних командувань, командувань видів та окремих родів Збройних Сил України, Генерального штабу Збройних Сил України та інших структур сектору безпеки та оборони.

Якісна підготовка випускників є головним результатом роботи колективу кафедри! Саме вони очолювали та очолюють на даний час військові формування різних ланок під час відбиття агресії на Сході України.

Офіцери-випускники університету виховані в дусі патріотизму й поваги до Конституції України, навчені науці перемогати. Вони з гідністю виконували і продовжують виконувати бойові завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил, а переважна більшість із них, за свій високий професіоналізм, відмічені найвищими державними нагородами. Це – гордість кафедри!

За період існування кафедри науковими та науково-педагогічними працівниками розроблено та опубліковано понад 600 наукових праць, проведено більше 60 науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів,виконано 16 актуальних для ЗС України науково-дослідних робіт.

Сьогодні кафедра управління військами є важливим підрозділом Національного університету оборони України. Демонструючи зразкове виконання військового обов’язку, особовий склад кафедри управління військами своєю самовідданою працею докладає значних зусиль для забезпечення обороноздатності держави та за рахунок підготовки висококваліфікованих фахівців, робить вагомий внесок у зміцнення Збройних Сил України.