Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Колектив університету поповнився новими підопічними - майбутніми фахівцями фізичної культури і спорту

  • >
  • >
  • >
  • Колектив університету поповнився новими підопічними - майбутніми фахівцями фізичної культури і спорту
15.08.2019

14 серпня відповідно до наказу Міністерства оборони України з Військової академії (м. Одеси) до Києва прибули курсанти 2016 та 2017 років прийому, які продовжать навчання за спеціальністю 017 “Фізична культура і спорт” у стінах провідного вищого військового навчального закладу – Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Юнаків за українською традицією з хлібом й сіллю та теплими посмішками зустрічало керівництво університету та навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, в якому вони будуть навчатися.

Варто зазначити, що в університеті до прибуття нових підобічних ретельно готувалися! Майбутнім фахівцям фізичної підготовки створили хороші умови для навчання та проживання. А потужна навчально-матеріальна база навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій й університету відкриють перед курсантами нові можливості для тренувань та розвитку своїх фізичних здібностей. Тож, можливо, вони вже найближчим часом продемонструють нові спортивні досягненя та успіхі у навчанні.

Ми впевнені, що нові члени нашого колективу здобудуть достойну освіту, зберігаючи кращі традиції начальників фізичної підготовки і спорту в стінах НУОУ.

Ласкаво просимо до нашої військової родини!!!