Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Комплексне польове заняття в рамках факультативних курсів “Полігон” та “Мінна безпека”

01.04.2019

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на базі  навчального центру (смт. Дівички) у період з 26  по     28 березня 2019 року проведено комплексне польове заняття в рамках факультативних курсів “Полігон” та “Мінна безпека” зі слухачами інституту інформаційних технологій.

Метою проведення комплексного польового заняття було закріплення військово-професійних та військово-спеціальних компетентностей за спеціалізаціями підготовки слухачів інституту.

Під час заняття слухачі отримали знання щодо: класифікації, способів виконання завдань та планування застосування безпілотних авіаційних комплексів; організації та застосування сил та засобів зв’язку і автоматизації; розгортання інформаційної мережі механізованої бригади та обміну інформацією (з урахуванням стандартів та процедур НАТО) через навчальну автоматизовану систему управління “Славутич” та передачі і відображенні інформації з поля бою в on-line режимі на пункти управління механізованої бригади.  

Крім цього, були відпрацьовані питання з улаштування та подолання мінно-вибухових загороджень з урахуванням стандартів та процедур НАТО.