Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Управління 92 омбр завершило курсову підготовку на базі університету

01.03.2019
Управління 92 омбр завершило курсову підготовку на базі університету

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського управління 92 омбр завершило централізовану курсову підготовку.

Під час курсів з офіцерами проведено низку занять, які спрямовані на підвищення спроможності управління військової частини щодо планування бойових дій та безпосереднього управління підлеглими підрозділами в бою.

Практична фаза підготовки включала проведення командно-штабного навчання під керівництвом наукових та науково-педагогічних працівників кафедри Сухопутних військ із залученням представників інших кафедр університету.

Варто зазначити, що особливістю КШН було використання на пунктах управління навчальної автоматизованої системи управління військами “Славутич”. Це дозволило підвищити оперативність роботи службових осіб, вести електронну карту обстановки, автоматизувати розрахунки, які проводяться під час планування бою, а також передавати необхідну інформацію між елементами пункту управління.

На етапі управління підрозділами в бою основою розіграшу бойових дій були дії противника, які змодельовані у системі імітаційного моделювання бойових дій JCATS. Для розіграшу були залучені штаби батальйонів (дивізіонів) та командири рот (батарей) військової частини.

Дії управління та підрозділів 92 омбр стали фоном, на якому проводились інструкторсько-методичні заняття в рамках оперативно-стратегічного збору керівного складу органів військового управління під керівництвом начальника Генерального штабу ‒ Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка. Він наголосив на високій ефективності використання новітніх засобів зв’язку та сучасних інформаційних технологій в ході підготовки органів управління.

Подальшими перспективами централізованої підготовки управлінь військових частин в університеті є більш детальне вивчення і опанування інтеграційною платформою «Дельта», системою «Кропива», новітніми автоматизованими системами управління тактичної ланки.