Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено дистанційний курс з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • Проведено дистанційний курс з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в ЗС України
16.12.2020

У період з жовтня по грудень 2020 року на базі наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України. Цей курс вже традиційно проводився повністю дистанційно, що є актуальним в умовах карантинних обмежень та дозволило  суттєво знизити фінансові витрати.

До цього курсу були залучені наукові та науково-педагогічні працівники від усіх військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та вищих військових навчальних закладів України. Успішно завершили курс та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації 76 слухача.  За результатами опитування слухачі вважають, що суттєво підвищили свій рівень володіння технологіями дистанційного навчання та надали позитивні відгуки щодо курсу вцілому і висловили слушні пропозиції щодо його покращення.

Головними завданнями цього курсу було сформувати у наукових та науково-педагогічних працівників уміння і навички щодо використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі, створення дистанційних навчальних курсів, управління процесом навчання та здійснення контролю якості освітнього процесу під час проведення дистанційного курсу з використанням можливостей платформи дистанційного навчання Moodle.