Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Курс з підготовки користувачів системи “LOGFAS”

04.09.2019

З 2 по 5 вересня 2019 року в інституті оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводиться  курс з підготовки користувачів системи “LOGFAS” .

З вступним словом виступили директор Багатонаціонального координаційного центру логістики полковник Даніель Златник та начальник інституту оперативного забезпечення та логістики полковник Олександр Мацько.

У навчанні офіцерів з логістики приймають участь представники Багатонаціонального координаційного центру логістики та радники з питань логістики та стандартизації Офісу зв’язку НАТО Представництва НАТО в Україні.

В ході проведення курсу основна увага учасників зосереджена на ознайомлені та вивченні процедур планування логістичного забезпечення військ (сил) з використанням принципів звітування логістичного забезпечення модуля “LOGREP” програмного забезпечення “LOGFAS”.

Вивчення процедур планування логістичного забезпечення з використанням інформаційних технологій надасть можливість практично використовувати програмне забезпечення “LOGFAS” під час логістичних навчань та навчання особового складу.