Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій вивчають особливості спеціальної фізичної підготовки структур сектору безпеки і оборони

  • >
  • >
  • >
  • Курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій вивчають особливості спеціальної фізичної підготовки структур сектору безпеки і оборони
08.09.2020

В університеті триває вивчення курсантами дисципліни “Спеціальна фізична підготовка структур сектору безпеки і оборони” під час якого вони мають змогу дізнатися про особливості організації фізичної підготовки у різних структурах сектору безпеки і оборони України.

З метою ознайомлення зі специфікою організації та проведення фізичної підготовки в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України, було запрошено представника Національної академії внутрішніх справ, завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки, доктора педагогічних наук, заслуженого майстра спорту України, рекордсмена України, майора поліції Валентина Бондаренка. Він провів лекційне заняття з курсантами навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету за темою “Особливості організації фізичної підготовки в Національній поліції України”.

Майбутні начфізи з перших вуст отримали важливу інформацію, яка стосується їх безпосередньої діяльності після закінчення навчання. У подальшому їхні знання розширять фахівці з Державної прикордонної службу України, Національної гвардії України, Служби безпеки України та інших структур сектору безпеки та оборони.