Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Курсанти-першокурсники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно оздоровчих технологій відвідали військово-історичний музей університету

  • >
  • >
  • >
  • Курсанти-першокурсники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно оздоровчих технологій відвідали військово-історичний музей університету
06.09.2021

Перші вихідні після початку нового навчального року курсанти університету провели з користю, відвідавши військово-історичний музей Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Юнаки та дівчата ознайомились з історією створення та розвитку провідного вищого військового навчального закладу держави, дізналися більше про видатних випускників університету, які у різні роки зробили великий внесок у розвиток та вдосконалення Збройних Сил України. Новоспечені курсанти також оглянули історичні експозиції, серед яких зразки озброєння українського війська різних поколінь, макети техніки, авіації та безліч експонатів, які в певний період часу творили історію університету й усього українського війська.

Екскурсія військово-історичним музеєм університету дала розуміння майбутнім офіцерам, що їм дійсно випала нагода навчатися у стінах, які сповнені славетною історією та військовими традиціями. Цей захід надихнув молодих військовослужбовців до сумлінного навчання, нових звершень та перемог.