Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Курсанти-першокурсники закріпили на практиці здобуті в університеті знання

11.08.2021

На базі 169 Навчального центру “Десна” імені Ярослава Мудрого підходить до завершення навчальна практика з курсантами першого курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету. Протягом двох тижнів юнаки та дівчата мали змогу на практиці закріпити знання, здобуті у стінах провідного військового вищого навчального закладу держави.

Під час навчальної практики курсанти виконували службові обов’язки на посаді командира відділення військових частин “Десни”. Щоденно майбутні офіцери працювали над удосконаленням польової виучки особового складу відділення, покращували власні вміння та навички у керівництві підрозділом під час проведення заходів підготовки до бойового застосування та повсякденної діяльності. У свою чергу, досвідчені військовослужбовці Навчального центру вчили молодих курсантів організовувати та проводити заняття з бойової підготовки, а також здійснювати виховну роботу з особовим складом відділення.

Майбутні керівники фізичної підготовки попрактикувалися й у виконанні обов’язків безпосередньо за фахом. Відповідно до розпорядку дня вони організовували ранкову фізичну зарядку та спортивно-масову роботу з військовослужбовцями відділення, що сприяло гарній фізичній підготовці підрозділів до виконання службових завдань та надавало особовому складу енергії на плідну повсякденну діяльність.