Національний університет оборони України

• Курсанти університету долучилися до VIІ-го легкоатлетичного пробігу «Україна – моя рідна країна» та вибороли призові місця
29.06.2021

Днями в Голосіївському парку культури та відпочинку імені М. Рильського відбувся VIІ-й легкоатлетичний пробіг «Україна – моя рідна країна», присвячений 25-й річниці Конституції України.

Участь у заході взяло майже 400 осіб – діти, дорослі, професійні спортсмени та громадяни, які вперше в житті долучилися до легкоатлетичного пробігу. Серед активних учасників були й курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету, зокрема Костянтин Бабій, Олександр Ящук, Владислав Шаповал та Іван Капинос.

Спортсмени поділялися за двома віковими категоріями: молодше та старше 55 років (чоловіки та жінки окремо). Дистанція, яку вони долали, склала 4000 м.

Кожен фінішер отримав пам’ятну медаль та сертифікат учасника, а переможці в своїх категоріях отримали кубки, медалі та грамоти VІI-го легкоатлетичного пробігу «Україна – моя рідна країна».

Так, 2 місце у своїй категорії з результатом 13 хвилин 50 секунд посів курсант Костянтин Бабій.

Варто зазначити, що вперше в історії заходу відбувся старт у дисципліні «Скандинавська ходьба».

Організатори запевняють, що захід став символом активного, здорового, спортивного відпочинку на природі.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших перемог!