Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Курсанти університету долучилися до Всеукраїнської акції “Посади своє дерево”

27.04.2021

Курсанти Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету взяли участь у Всеукраїнській акції “Посади своє дерево”.

Захід  “Посади своє дерево” проводять двічі на рік: навесні та восени. До нього залучаються всі небайдужі громадяни, діти і молодь, висаджують дерева та кущі на вулицях, у парках, скверах, бульварах, пришкільних ділянках. Озеленюють прибережні смуги струмків, річок, ставків тощо.

Метою акції є збільшення зелених легень планети, формування нового, неспоживацького ставлення до довкілля, виховання відповідальності кожного за збереження багатства і краси природи.

 “Саме у такий спосіб ми хочемо привернути увагу до проблем довкілля і нагадати, що це стосується кожного. Висаджуючи дерева, люди рятують планету, а значить, і самих себе”, ‒ прокоментував захід старший сержант Віктор Дзірун.

Цьогорічна акція стартувала у квітні. Керівництво та особовий склад інституту активно підтримали таку ініціативу та закликали долучатися до неї в різних куточках України.