Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Курсанти університету присягнули на вірність українському народові

28.10.2023

Сьогодні, 28 жовтня,  курсанти, які розпочинають підготовку на базі навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України склали Військову присягу на вірність українському народові.

Інститут гармонійно поєднує традиції класичної європейської та національної військової школи, творчо використовує досвід підготовки військових спеціалістів передових держав світу, високу динаміку розвитку навчально-матеріальної бази та науково-педагогічного потенціалу.


За час здобуття вищої освіти в інституті курсанти проходять унікальний вишкіл характеру. Копіткою працею усього особового складу інституту системно і послідовно формуються освітній, професійний, загальнокультурний та патріотичний світогляд майбутніх офіцерів.

‒ По закінченню навчання у Навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій випускники призначатимуться на посади начальників фізичної підготовки у військові частини Збройних Сил та інших військових формувань, ‒ розповів начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

Складанню Військової присяги передував напружений курс первинної спеціальної (військової) підготовки у військово-польових умовах: навчальні та практичні заняття, проведення стрільб, виконання встановлених спортивних нормативів тощо.

Привітати молодих воїнів із цим важливим кроком в їхньому житті прибули рідні та близькі курсантів, почесні гості. 

Хай вам щастить, дорогі майбутні офіцери, а мир і злагода завжди панують у нашій державі! Нехай “Україна і Честь” будуть невід’ємною часткою вашої особистості та дороговказом у військовій кар’єрі!