Національний університет оборони України

• >
  • >
  • Курсанти університету стали призерами Чемпіонату України та Кубку України з військово-спортивного багатоборства
12.10.2020

Днями в місті Київ проходили змагання на Кубок України імені генерала Кульчицького з військово-спортивного багатоборства у розділі "Бойове двоборство". Підопічні майора Сергія Костіва, ад’юнкта  кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій показали себе справжніми бійцями та вибороли нагороди. Так, курсант Денис Бандар посів 2 місце за версією Б ‒ 4 у ваговій категорії до 70 кг, а курсант Денис Скорик виборов почесне 3 місце за версією Б ‒ 3 у ваговій категорії до 80 кг.

Також цими днями проходив Чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства у розділі "Бойове двоборство", на якому свою майстерність продемонстрував курсант першого курсу Ігор Заїчко та завоював бронзову нагороду за версією Б - 2 у ваговій категорії до 80 кг.

Вітаємо наших мужніх спортсменів та бажаємо нових перемог!