Національний університет оборони України

• >
  • Курсанти університету стали призерами спортивних змагань, присвячених 30-тій річниці Незалежності України
25.08.2021

Напередодні святкування ювілейної 30-ї річниці Незалежності України курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету взяли участь та вибороли нагороди відразу у двох видах спорту.

Зокрема, в Міжнародному Виставковому Центрі міста Києва відбувся Чемпіонат світу серед дорослих, юніорів та юнаків з бойового Дзю-Дзюцу. Чемпіонство на світовому рівні випала честь виборювати курсанту першого курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Максиму Решетняку. Бої були видовищними, а суперники доволі потужними. У результаті протистоянь нашому бійцю вдалося посісти друге місце у ваговій категорії до 55 кг.

Також днями у місті Ірпінь проходив турнір з паркового волейболу, присвячений 30-річчю Незалежності України. У змаганнях результативну участь взяв курсант другого курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Олександр Ковальчук, який виборов з командою волейбольного клубу “Бориспіль” 1 місце та став кращим захисником чемпіонату.

Вітаємо спортсменів університету з перемогами!