Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Курсантка університету Катерина Жунківська – переможниця Чемпіонату ЗСУ серед ВВНЗ з військового п'ятиборства

  • >
  • >
  • >
  • Курсантка університету Катерина Жунківська – переможниця Чемпіонату ЗСУ серед ВВНЗ з військового п'ятиборства
22.09.2023

Днями Львівщина приймала Чемпіонат Збройних Сил України з військового п'ятиборства, що зібрав військово-спортивні команди вищих військових навчальних закладів. В складі команд-учасниць були як члени збірної команди Збройних Сил України з цього військово-прикладного виду спорту, так й курсанти.

Протягом трьох днів військовослужбовці змагалися у повільній та швидкісній стрільбі з гвинтівки, подоланні смуги перешкод НАТО, плаванні з перешкодами, метанні гранат на влучність та дальність, бігу на 8 км для чоловіків та 4 км для жінок.

У напруженій боротьбі науковий співробітник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій майор Владислав Юдін переміг у стрільбі з гвинтівки та посів 4-е місце у плаванні з перешкодами, поступившись володарю 3-го місця менше ніж на пів секунди.

Курсантка Катерина Жунківська здобула 1-е місце в особистому заліку серед жінок та стала переможницею Чемпіонату ЗСУ. 

Окрім підвищення рівня фізичних та психічних якостей курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету отримали досвід з організації та проведення подібних військово-спортивних заходів.