Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Лави Збройних Сил України поповнили 30 випускників кафедри військової підготовки Національного університету оборони України

  • >
  • >
  • >
  • Лави Збройних Сил України поповнили 30 випускників кафедри військової підготовки Національного університету оборони України
05.08.2023

Днями, Національний університет оборони України підготував та випустив ще 30 молодших офіцерів, які склали Військову присягу на вірність Українському народові та стали на захист Батьківщини.

Протягом одного року майбутні офіцери проходили інтенсивну та високоякісну військову підготовку на кафедрі військової підготовки провідного вищого військового навчального закладу держави, навчаючись за двома бойовими спеціальностями та здобуваючи не лише теоретичні знання, а й практичний досвід, необхідний для справжнього військового.

Теоретична частина занять проходила за змішаною формою навчання, а практична – проводилася на базі спеціалізованих навчальних центрів Збройних Сил України, де випускники мали нагоду навчатися під керівництвом найкращих інструкторів з реальним бойовим досвідом. Це надало їм унікальні можливості перейняти необхідні знання та вміння для успішного виконання подальших службових завдань.

На святковій церемонії, яка стала символом початку нового життєвого етапу, начальник університету генерал-полковник Михайло Коваль привітав випускників з цим важливим та дуже відповідальним кроком – складанням Військової присяги на вірність Українському народові. Його заклик – завжди слідувати словам з присяги, берегти особовий склад та мужньо боронити Україну – лунає як запорука сильної, єдиної і справедливої держави.

Керівництво університету та кафедри військової підготовки пишаються кожним зі своїх випускників та бажають міцного здоров'я, мужності та міцної волі на шляху служіння Україні. Впевнені, що їхні дії завжди будуть направлені на благо і процвітання нашої рідної землі.

Згуртовані та непохитні, разом ми будемо звільняти нашу державу від російських окупантів та забезпечувати мир та стабільність на теренах нашої країни. Перемога обовязково буде за нами!

Слава Україні!