Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України з Днем інженерних військ

03.11.2023

Інженерні війська ‒ це ті, хто одними з перших вступають в бій: прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти і техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень і завалів та наводять необхідні переправи через водні перешкоди, що є запорукою успішного ведення бойових дій всіма іншими підрозділами та унеможливлюють просування ворога.

Тож, сьогоднішній день ‒ це день еліти Збройних Сил – мужніх, самовідданих і безстрашних людей, які бережуть військове братерство і перемагають ворога у найскладніших умовах. Вони – завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск.

Військовослужбовці інженерних військ, ризикуючи власним життям, здійснюють розвідку місцевості, розміновують та знешкоджують тисячі вибухових предметів, будують переправи та фортифікаційні споруди. Без вашої роботи неможлива ні вдала оборона ні вдалий наступ.

Вічна слава військовим інженерам, які не повернулися з бойових завдань – ми довіку пам’ятатимемо про їх подвиг!

З нагоди професійного свята бажаю вам, дорогі військовослужбовці та ветерани інженерних військ, міцного здоров’я, миру, щастя, невичерпної енергії та нових досягнень. Перемога буде за нами, бо за нами правда.

Слава Україні! Слава інженерним військам!

Начальник Національного університету оборони України
генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ