Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні командири механізованих взводів практично відпрацьовували питання мінної безпеки та радіаційного, хімічного, біологічного захисту і тактичної медицини

  • >
  • >
  • >
  • Майбутні командири механізованих взводів практично відпрацьовували питання мінної безпеки та радіаційного, хімічного, біологічного захисту і тактичної медицини
17.02.2022

На базі навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (смт. Дівички) триває навчальний збір зі студентами кафедри військової підготовки, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу за 4-ох місячним терміном.

Під час навчального збору майбутні командири механізованих взводів практично відпрацьовували питання мінної безпеки з використанням макетів саморобних вибухових пристроїв, вибухових речовин промислового виробництва, мін та фугасів. Порядок дій при їх виявленні та знешкодженні.

На практичних заняттях з радіаційного, хімічного, біологічного захисту відпрацьовувались прийоми і способи використання табельних засобів індивідуального і колективного захисту, а також порядок дій в умовах застосування противником зброї масового ураження.

Студенти також відпрацювали надання першої медичної допомоги пораненим, евакуацію їх з техніки та поля бою за допомогою підручних та табельних засобів.

Виконуючи програму навчального збору, в ході занять з тактичної підготовки майбутні офіцери долали спеціальну смугу перешкод з метою формування стійких військово-професійних навичок на фоні великих фізичних навантажень та визначення ступеня фізичної та бойової готовності.