Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні офіцери продовжують вдосконалювати практичні навички в “Десні”

12.07.2021

Триває Навчальний збір з майбутніми офіцерами запасу – випускним курсом кафедри військової підготовки університету.

Днями на базі 169-го Навчального центру “Десна” імені князя Ярослава Мудрого випускники продовжили покращення професійних навичок та відточили майстерність під час практичних стрільб. Серед арсеналу зброї, якою тестували свою влучність студенти, були автомат та кулемет Калашникова, підствольний гранатомет, снайперська гвинтівка (СВД), автоматичний гранатомет станковий (АГС-17), а також ручний протитанковий гранатомет (РПГ-7В). Більше того, випускники здолали психологічну перепону та виконали вправу з метання бойової гранати.

Викладацьким складом кафедри та інструкторами Центру зі студентами також були проведені заняття з тактики, під час яких майбутні офіцери пройшли курс надання первинної домедичної допомоги, евакуації пораненого з поля бою та з бойової машини, відпрацювали прийоми рукопашного бою та здолали психологічну смугу перешкод та психологічну смугу НАТО, в умовах, максимально наближених до бойових.

Юнаки продовжили на практиці ознайомлюватися з будовою, технічними характеристиками та основами водіння військової техніки. Зокрема, вони мали змогу потренуватися на симуляторі для підготовки механіків-водіїв бульдозера на артилерійському тягачеві (БАТ-2) та гусеничного мінного загороджувача (ГМЗ-3).

Також, з випускниками було проведено заняття з інженерної підготовки. Відпрацьовувалися питання спорудження окопів, траншей та укриттів для ведення оборонного та наступального бою. Крім того, увага приділялася питанням мостобудування.

Викладацький та інструкторський склад військової кафедри університету стверджує, що майбутні офіцери гідно долають усі випробування і твердо налаштовані надалі здобувати нові знання та навички.