Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні офіцери пройшли курс витримки та виживання

02.07.2020

На водно-спортивній базі університету проведено практичні заняття з основ виживання, військово-прикладного плавання та медичної підготовки з курсантами навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Під час проведення занять військовослужбовцями відпрацьовані питання з основ виживання в екстремальних умовах, способів підготовки до плавання в обмундируванні за допомогою підтримуючих засобів та без них, вибору місця та організація розташування в лісовій місцевості, організації переправи через водну перешкоду за допомогою штатних засобів. Здійснено марш у складі підрозділу за визначеними на схемі місцевості орієнтирами,  висування в район розташування, проведено тренування з евакуювання поранених та надання їм першої медичної допомоги.

Заняття проводилися з метою підвищення рівня польової виучки та злагодженості особового складу при діях у різноманітних обставинах, виховання в нього високих морально-бойових якостей та фізичної витривалості,  а також удосконалення індивідуальних якостей та навичок в умовах, максимально наближених до бойових дій.