Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні офіцери проходять випробовування полігоном

26.07.2019

На базі Навчального центру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського триває навчальний збір з громадянами України, які навчаються за програмою офіцерів запасу на другому, випускному, курсі Кафедри військової підготовки університету.

В ході навчального збору зі всіма військово-обліковими спеціальностями проводяться ротно-тактичні навчання. Їх ключовим етапом є виконання навчальних вправ стрільб зі стрілецької зброї: ПМ, АК-74, РПК, ПКМ, СВД, РПГ-7 та метання навчальних імітаційних та бойових гранат.

Крім того, організовано практичні навчальні заняття з тактичної, інженерної, топографічної та військово-медичної підготовки. Систематично, відповідно до розпорядку дня, проводяться заходи з морально-психологічного забезпечення.

‒ План-програма навчального збору удосконалена. Акцент зроблено на збільшення кількості практичних елементів, із урахуванням досвіду застосування підрозділів ЗС України в ООС (АТО), ‒ зазначає начальник Кафедри військової підготовки підполковник Євген Камалов.

Він також наголошує, що особовий склад демонструє хороший рівень підготовки:

‒ Впевнений, що на первинних своїх офіцерських посадах наші випускники будуть здатні виконувати бойові завдання в бойових бригадах.

В цивільному житті Андрій Боровець навчається на юридичній спеціальності. Але зізнався, що вже прийняв рішення пов’язати своє життя з армією та мріє служити в ДШВ. На питання, що його спонукало на такий вибір, має просту відповідь:

‒ В нашій країні йде війна. Тому хочеться захищати її кордони, адже тут живуть мої рідні та близькі люди.

Юнак захотів здобувати військовий фах саме в  Національному університеті оборони України, адже вважає його одним з найкращих з підготовки офіцерів запасу:

‒ Тут є потужна навчально-матеріальна база і досвідчені викладачі із великим бойовим та педагогічним досвідом. Вони ставляться до нас як до своїх дітей і хочуть передати нам усе найкраще, що знають та вміють.

Під керівництвом підполковника Є. Камалова науково-педагогічні працівники Кафедри військової підготовки професійно навчають і виховують своїх підопічних.

Навчальні заняття досягають поставленої мети. Виховується нове покоління майбутніх офіцерів – патріотів, захисників України.

По завершенню навчального збору на майбутніх офіцерів запасу очікують випускні випробування. 17 серпня випускники Кафедри військової підготовки складатимуть Військову присягу на вірність українському народові.