Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Майбутні офіцери запасу удосконалюють військово-професійні якості в польових умовах

18.04.2019

З 15 квітня розпочався навчальний збір ‒ завершальний етап військової підготовки громадян України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу. До навчального збору залучаються студенти Кафедри військової підготовки Університету, які  опановують військово-облікову спеціальність “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”. Особливістю навчального підрозділу є те, що до його складу входять учасники бойових дій на Сході України. Всі вони мають вищу освіту та прагнуть продовжувати службу на благо Батьківщини.

Навчальний збір організовано на полігонах Навчального центру університету та 169 Навчального центру Сухопутних військ ЗС України “Десна”, військової частини  СВ ЗС України (смт. Дівички).

Після опанування теоретичної складової первинної військово-професійної підготовки, майбутні офіцери удосконалюють професійні якості, знання, вміння та практичні навички військового фахівця, здобуті під час навчання в Університеті, й застосовують досвід ведення бойових дій, отриманий в різних районах АТО (ООС).

В ході проведення тактичних (тактико-спеціальних) навчань, бойових стрільб, занять із водіння бойових машин, відточуватимуться прийоми та способи боротьби з танками та іншими броньованими машинами, підвищуватимуть фізичну і психічну витривалість в умовах бойових дій.

Навчальний збір з випускниками Кафедри військової підготовки триватиме до 17 травня 2019 року.