Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міцний тілом – багатий і справою: колектив університету відзначив День фізичної культури і спорту

11.09.2021

Як кажуть у народі: загартовуй себе та своє тіло з користю для справи. Вже за доброю традицією, напередодні Дня фізичної культури та спорту, на водно-спортивній базі нашого навчального закладу під керівництвом начальника університету генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка було проведено спортивно-оздоровчий захід.

Заняття спортом – невід’ємна частина збереження здоров’я на довгі роки. Тож найкращий спосіб відзначити головне спортивне свято країни ‒ це зібратися великим колективом на свіжому повітрі, позмагатися у спортивних естафетах у дружній і сонячній атмосфері та отримати заряд енергії на подальшу плідну роботу. Адже, як говорить народна мудрість: і кмітливість потрібна, і гарт важливий.

Начальник університету привітав всіх зі святом, адже спорт та хороша фізична форма – це важливі складові образу сучасного українського військовослужбовця. Генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко побажав багаточисленному колективу університету міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди та мирного неба над головою, офіційно розпочавши святкування.

Програма культурно-оздоровчого спортивного заходу була надзвичайно насиченою. Представники структурних підрозділів університету активно брали участь у цікавих  завданнях та випробуваннях. Кожен мав можливість проявити своє завзяття та креативність. Відзначення Дня фізичної культури та спорту складалося з кількох блоків. До спортивного блоку, який був організований та проведений зусиллями навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету, входили змагання зі спортивної риболовлі, гра в дартс, змагання з бадмінтону, військово-прикладне плавання, стрільба з пневматичної гвинтівки, перетягування канату та спортивна естафета «Тато, мама, я». Творчий блок під керівництвом представників відділу морально-психологічного забезпечення та музикантів військового оркестру університету включав приготування та презентацію оригінальної гарячої страви на багатті, театралізований конкурс на кращий анекдот (байку) і, звичайно, конкурс на краще виконання української пісні. Кожен з етапів оцінювався членами журі, тому між командами панував справжній дух здорового суперництва. Проте це аж ніяк не додавало напруги, а, навпаки, змушувало згуртуватися та яскравіше презентувати свої команди.

Організаторами було облаштовано декілька ігрових локацій, лунала музика, пісні та захоплені вигуки дорослих і дітей, тому сумувати нікому не доводилося.

Під час проведення заходу колективи структурних підрозділів навчального закладу продемонстрували злагодженість, дружність та справжню жагу до перемоги, за що були нагороджені дипломами, кубками та солодкими призами.  Кожен присутній мав можливість оздоровитися, почастувати смачні власноруч приготовлені страви, поспілкуватися та отримати заряд бадьорості і позитиву на подальший навчальний рік.