Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міністр оборони України запросив студентів та викладачів Національного університету оборони США провести спільний навчальний захід з Національним університетом оборони України

  • >
  • >
  • >
  • Міністр оборони України запросив студентів та викладачів Національного університету оборони США провести спільний навчальний захід з Національним університетом оборони України
03.09.2021
В рамках візиту до Сполучених Штатів Америки 1 вересня Міністр оборони України Андрій Таран відвідав Національний університет оборони США у Вашингтоні.
 
Очільник оборонного відомства України став першим українцем з-поміж 72-х міжнародних стипендіатів, внесених до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони Сполучених Штатів Америки.
 
Користуючись нагодою, Андрій Таран запросив студентів та викладачів Національного університету оборони США відвідати Україну та провести спільний навчальний захід з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.
 
Нагадаємо, що 31 серпня 2021-го року у Вашингтоні Міністр оборони України Андрій Таран та Міністр оборони США Ллойд Остін підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США, яка посилює міцне стратегічне оборонне партнерство між відомствами двох держав.
 
За роз'ясненням заступниці Міністра оборони України Ганна Маляр, рамкова угода є документом спільної оборонної політики, котрий визначатиме цілі оборонного партнерства та порядок їх досягнення.
 
Цією угодою українська сторона уповноважена на контракти, спільні операції, навчання, тренування, створення інституцій і нових спроможностей, застосовуючи власні ресурси та безпекову допомогу США.
Для України ці домовленості означають поступукраїнсько-американського співробітництва в оборонній сфері, що посилить обороноздатність нашої держави.
 
І головний висновок - розвиток українсько-американського співробітництва у сфері оборони посилюює спроможності України у протидії збройній агресії з боку Росії.