Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Молоде поповнення 33 бази забезпечення навчального процесу Національного університету оборони України склало Військову присягу на вірність українському народові

  • >
  • >
  • >
  • Молоде поповнення 33 бази забезпечення навчального процесу Національного університету оборони України склало Військову присягу на вірність українському народові
22.11.2021

20 листопада 2021 року на стройовому плацу
Навчального центру "Десна" імені князя Ярослава Мудрого молоде поповнення 33-ї бази забезпечення навчального процесу університету урочисто склало Військову присягу на вірність українському народові.

З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, військовослужбовці строкової служби присягнули вірно та віддано виконувати військовий обов’язок.

Військова присяга – це один з найважливіших моментів у житті кожного чоловіка. Це мить, коли він бере на себе відповідальність за захист своєї батьківщини.

У зв’язку із поширенням в Україні вірусної інфекції COVID-19 та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбулося без участі батьків, близьких, друзів та з дотриманням усіх карантинних вимог.

Вітаємо солдат із цією подією та бажаємо легкої та сумлінної служби!