Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародна науково-практична конференція “Система військової юстиції у забезпеченні національної безпеки України”

  • >
  • >
  • >
  • Міжнародна науково-практична конференція “Система військової юстиції у забезпеченні національної безпеки України”
06.11.2019

Наукові, науково-педагогічні працівники та слухачі університету долучилися до обговорення питань щодо системи військової юстиції України.

         У ході конференції розглядались і обговорювались, зокрема, питання щодо: системи правового забезпечення національної безпеки у воєнній сфері; шляхів забезпечення законності та правопорядку в системі Міністерства оборони України та Збройних Силах України; військового права та його місця в системі національного права. Обговорювались і інші надзвичайно цікаві і важливі для військового правопорядку питання.

В пленарному засіданні виступив представник гуманітарного інституту, начальник науково-дослідної лабораторії кафедри правового забезпечення, кандидат юридичних наук, доцент М.Карпенко, який, звернув увагу на причини, які завадили до цього часу створити у державі ефективну систему військової юстиції. Звернена увага на необхідність якнайшвидшого вирішення питання щодо створення і формування військової поліції як одного із суб’єктів забезпечення військового правопорядку у військових формуваннях України.

Активну участь в обговоренні питань конференції взяли начальник кафедри правового забезпечення кандидат юридичних наук, полковник юстиції М.Прохоренко, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри В.Тимошенко.

Отримана на конференції інформація буде використовуватися у науковій та освітній діяльності під час підготовки слухачів університету.