Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародна науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи»

  • >
  • >
  • >
  • Міжнародна науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи»
17.09.2019

12-13 вересня 2019 року, у Військовій академії (м. Одеса) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи». Захід відбувся за участі представників Республіки Молдови, Польщі, Великої Британії та Чеської Республіки.

Метою проведення науково-практичної конференції було розглянути проблеми та перспективи спільних дій військових формувань і правоохоронних органів держави.

Участь у конференції взяли понад 230 науковців і практиків з 40 освітніх та наукових установ, представники вищих навчальних закладів Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, а також підприємств оборонної промисловості.

Під час роботи конференції була проведена виставка досягнень організацій, підприємств, науково-дослідних установ країн-учасників конференції щодо розробки комплексу бойового екіпірування, модернізації існуючого і розробки новітніх зразків озброєння та військової техніки, а також виставка засобів табельного, сучасного і перспективного індивідуального медичного оснащення військовослужбовців та інформаційних матеріалів.

В ході проведення конференції були розглянуті питання:

пошуку та удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями і правоохоронними органами держави;

визначення проблем і розроблення дієвих рекомендацій щодо успішного ведення спільних дій всіх військових формувань і правоохоронними органами держави;

розглядались питання всебічного забезпечення дій військ (сил) та правоохоронних органів;

обговорювались проблеми морально-психологічного забезпечення бойових дій;

становлення тактичної медицини у сучасних умовах.

Від Університету в проведенні конференції взяли активну участь представники командно-штабного інституту застосування військ (сил), інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, інституту авіації та протиповітряної оборони, ад’юнкти та докторанти.

У ході виступу професора кафедри оперативного та бойового забезпечення доктора технічних наук, доцента полковника Володимира Коцюруби були висвітлені проблемні питання щодо створення, оснащення та застосування вітчизняних зразків наземних роботизованих комплексів військового призначення із орієнтуванням на забезпечення виконання функцій щодо вогневого ураження противника, розвідки і розмінування, виконання заходів логістичного забезпечення.

В доповіді докторанта університету кандидата технічних наук підполковника Івана Даценко піднято проблему синтезу системи управління якістю виробництва та модернізації корпусів легко броньованих бойових машин для потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів із врахуванням досвіду АТО та ООС.

Ад’юнктом університету капітаном 2 рангу Віталієм Безуглим у своїй доповіді запропоновані рекомендації щодо спільного застосування та бойової підготовки військових частин надводних сил Військово-Морських Сил Збройних Сил України та морської охорони Державної прикордонної служби України.

Реалізація шляхів вирішення розглянутих проблемних питань, що були висвітлені у доповідях представників університету дозволить розширити спектр дієвих заходів взаємодії військових формувань і правоохоронних органів, підвищити ефективність виконання бойових та спеціальних завдань в ході спільних дій.

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції враховані у навчальному процесі університету, що дозволить забезпечити формування компетенцій у слухачів із врахуванням досвіду країн НАТО.