Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародний науково-практичний семінар

28.02.2019

Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень прийняли участь в міжнародному науково-практичному семінарі “Оборонні пріоритети. Терміни та визначення”, який відбувся  27 лютого 2019 року в Міністерстві оборони України.

Організатор семінару Департамент воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України.

У науково-практичному семінарі взяли участь представники Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України, науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та іноземні радники при Міністерстві оборони України, які досліджують питання вибору оборонних пріоритетів для України на довгострокову перспективу.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з різними підходами використання понятійного апарату в стратегічних документах, розповісти про отримані результати досліджень, а також обговорити проблеми, цінності, пріоритети та стратегічні цілі розвитку Збройних Сил України та інших складових сил оборони на довгострокову перспективу.