Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Міжнародний семінар “Система управління розвитком спроможностей”

10.04.2019

 

Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень та інституту державного військового управління університету взяли участь у проведенні міжнародного семінару з питань впровадження оборонного планування на основі спроможностей, що відбувся з 2 по 10 квітня 2019 року в Генеральному штабі Збройних Сил України за участю експертів групи з керівництва та управління у сфері оборони США, групи з підтримки питань доктрини та освіти (DEAG).

Метою заходу було вивчення аспектів, принципів та досвіду армії США щодо розроблення об’єднаного переліку типових завдань, створення системи управління розвитком спроможностей, складання матриці базових компонентів спроможностей для використання в діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Учасники семінару мали можливість детально вивчити деякі аспекти, принципи та досвід армії США з питань оборонного планування на основі спроможностей. Було розглянуто американські системи та підходи до управління розвитком спроможностей, можливість їх впровадження в Україні.

Представники групи з підтримки питань доктрини та освіти (DEAG) проінформували про свою місію, основні завдання та оперативний план діяльності, який розрахований на 17 місяців.

Передбачається продовжити співпрацю з експертами групи з керівництва та управління у сфері оборони США у рамках проведення наступних семінарів з питань впровадження оборонного планування на основі спроможностей.