Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На арені новоствореного спортивного комплексу університету зустрілися ветерани ФК “Динамо Київ” та ветерани прокуратури України

  • >
  • >
  • >
  • На арені новоствореного спортивного комплексу університету зустрілися ветерани ФК “Динамо Київ” та ветерани прокуратури України
12.09.2020

Найкращий спосіб відзначити головне спортивне свято країни ‒ це зайнятися спортом у дружній та сонячній атмосфері. Так, сьогодні, в День фізичної культури і спорту України, на арені новоствореного спортивного комплексу університету відбулася товариська зустріч між командами ветеранів футбольного клубу “Динамо Київ” та ветеранів прокуратури України.

Вболівальницький сектор очолила українська гімнастка, олімпійська чемпіонка в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики Стелла Захарова та привітала усіх присутніх зі святом, а також побажала спортивних успіхів та перемог.

На футбольному поле університету вийшли справжні легенди українського футболу, а саме Віктор Леоненко, Віктор Хлус, Олег Саленко, Павло Яремчук, своєю майстерністю вражали Олександр Алієв, Сергій Коновалов, Юрій Грицина, Михайло Стельмах, Сергій Федоров, Дмитро Пінчук, Артем Яшкін, а воротар Всеволод Романенко впевнено тримав оборону власних воріт.

Гра виявилася досить видовищною, а професійність гравців говорила сама за себе. Команда ветеранів прокуратури грала також на високому рівні і не пробачала динамівцям тактичні помилки на полі, відразу реалізовуючи голи під час атак та контратак.

Проте, безвідносно до результату гри, перемогла, безумовно, дружба.