Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі 169 навчального центру «Десна» проведено практичні заняття з водіння бойової техніки із майбутніми командирами механізованих взводів

  • >
  • >
  • >
  • На базі 169 навчального центру «Десна» проведено практичні заняття з водіння бойової техніки із майбутніми командирами механізованих взводів
09.08.2019

На базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна" проведено практичні заняття із майбутніми командирами механізованих взводів – випускниками Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Протягом кількох днів юнаки ознайомлювалися з навчально-матеріальною базою «Десни» − одного з найбільших навчальних центрів, який готує фахівців практично всіх спеціальностей для Сухопутних військ. Тут заняття проходять не лише в навчальних корпусах, але й на тактичних полях, полігонах та танкодромах. Навчальні класи Центру обладнані новітніми тренажерами та дають можливість слухачам, не виходячи з навчальних аудиторій, зорієнтуватися на місцевості, вивчати її особливості перед тим, як виїжджати на полігон, відпрацьовувати професійні навички.

Під час занять під керівництвом науково-педагогічних працівників Кафедри військової підготовки НУОУ та інструкторів "Десни" майбутні офіцери виконали вправи з водіння бойових машин піхоти БМП-2 на тренажерах.

Особливу зацікавленість та захоплення молоді викликали заняття безпосередньо на тактичних полях та полігоні. Там вони закріпили навички з водіння бойових машин піхоти та бронетранспортерів.

З метою набуття психологічної стійкості та психологічної готовності тими, хто навчається, для впевнених дій в екстремальних умовах, зокрема й під час бойових дій, було здійснено обкатку особового складу бойовою технікою.

Керівництво Національного університету оборони України висловлює вдячність командуванню 169 Навчального центру за високий рівень організації та проведення практичних занять з випускниками Кафедри військової підготовки.