Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі навчального центру університету зі слухачами-першокурсниками триває командно-штабне навчання за бригадною тематикою

  • >
  • >
  • >
  • На базі навчального центру університету зі слухачами-першокурсниками триває командно-штабне навчання за бригадною тематикою
16.07.2020

Згідно з навчальним планом університету у період з 13 по 17 липня 2020 рокузі слухачами першого курсу організоване командно-штабне навчання.

Особливістю даного заходу є його проведення з використанням навчально-матеріальної бази у Навчальному центрі НУОУ. Для роботи управління окремої механізованої бригади розгорнуті пункти управління на рухомій базі, що дозволяє відтворювати близькі до реальних умови роботи офіцерів управління бригади.

Навчання відбувається за актуальною на сьогоднішній день тематикою, із врахуванням досвіду виконання завдань підрозділами Збройних Сил України в районі проведення операції Об’єднаних сил.  

Одним з ключових питань планування бойових дій бригади є організація взаємодії, яка була проведена 16 липня. Для проведення заходу слухачами підготовлено макет місцевості, який дозволив узгодити питання спільного виконання бойових завдань усіма підрозділами бригади та намітити порядок дій підрозділів бригади в залежності від можливих варіантів дій противника.

Прийняття управлінських рішень на всіх етапах навчання і відпрацювання планувальних документів здійснювалося на підставі розроблених бойових розпоряджень і розпоряджень за видами забезпечення, а також ‒ на основі нарощування обстановки.

Аналіз заходів, проведених під час КШН, дає підстави стверджувати, що досягнуті позитивні результати спільної роботи викладачів і слухачів університету.

Варто зазначити, що організоване командно-штабне навчання є завершальним етапом підготовки слухачів університету за бригадною тематикою.