Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі університету представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели семінар з військовими юристами ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • На базі університету представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели семінар з військовими юристами ЗС України
13.10.2021

Днями у стінах університету делегати Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели семінар на тему: “Консультації командирам та військовим юристам з питань виконання норм Міжнародного Гуманітарного Права (МГП) під час ведення бойових дій, та проведення підготовчих занять з особовим складом”.

До проведення заходу залучалися посадові особи юридичних служб Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, слухачі та науково-педагогічні і наукові працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, а також представники інших органів військового управління.

За допомогою фахівців Центру імітаційного моделювання університету учасники семінару перевірили свої знання щодо практичного використання основних положень та принципів міжнародного гуманітарного права під час моделювання прийнятих ними рішень з використанням засобу імітаційного моделювання JCATS. Це надало змогу відпрацювати рекомендації командирам щодо застосування сил і засобів під час організації та ведення бойових дій.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста відповідали на питання присутніх та надали необхідну літературу з питань діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста та з міжнародного гуманітарного права.