Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі університету проведено інструкторсько-методичне заняття в рамках оперативно-стратегічного збору з керівним складом Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • На базі університету проведено інструкторсько-методичне заняття в рамках оперативно-стратегічного збору з керівним складом Збройних Сил України
28.02.2019

Сьогодні, 28 лютого, на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом начальника Генерального штабу ‒ Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка в рамках оперативно-стратегічного збору з керівним складом Збройних Сил України проведено інструкторсько-методичне  заняття з методики роботи апарату керівництва в ході проведення командно-штабного навчання з управлінням військової частини із використанням сучасних інформаційних систем та засобів імітаційного моделювання.

На початку інструкторсько-методичного заняття учасників ‒ генералів, адміралів та офіцерів ‒ було поінформовано з питань актуальності централізованої підготовки штабу тактичного рівня Сухопутних військ ЗС України. Присутнім довели теоретичні засади загального порядку проведення КШН з управлінням військових частин на базі університету із використанням навчальної АСУВ «Славутич» та системи імітаційного моделювання JCATS. Наголошувалося на проблемних питаннях проведення командно-штабних навчань (із розіграшем бойових дій з використанням засобів імітаційного моделювання) та можливих шляхах їх вирішення.

На навчальних командних пунктах університету та на базі Центру імітаційного моделювання учасникам інструкторсько-методичного заняття було продемонстровано порядок роботи апарату керівництва КШН під час підготовки, проведення та розіграшу бойових дій, та зосереджено увагу на  ефективності використання сучасних інформаційних технологій в ході підготовки органів управління.

Крім цього, в рамках заняття було проведено семінари з питань обміну досвідом та надання пропозицій органам військового управління стосовно проведення заходів правового режиму воєнного стану.

В ході інструкторсько-методичного заняття учасники оперативно-стратегічного збору мали можливість поглибити теоретичні знання з питань воєнного мистецтва, покращити власну методичну майстерність в організації та проведенні підготовки Сил оборони.

Одним з елементів заняття стало обговорення Начальником Генерального штабу ‒ Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Віктором Муженком з командирами бойових бригад і полків Збройних Сил України питань удосконалення методик проведення заходів оперативної та бойової підготовки з урахуванням воєнних загроз національній безпеці та досвіду АТО й операції Об’єднаних сил на Сході України.