Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

На базі університету вперше проведено практичні заняття з вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

  • >
  • >
  • >
  • На базі університету вперше проведено практичні заняття з вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна
22.09.2023

Нещодавно Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та Навчально-оздоровчий комплекс ліцею було передано у підпорядкування Національному університету оборони України.

Початком плідної співпраці між військовими навчальними закладами стало проведення на водно-спортивній базі університету практичних занять з основ виживання та військово-прикладного плавання для ліцеїстів.

Заняття проводили фахівці кафедри військової підготовки та навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України. Ці спеціалісти мають багаторічний досвід у навчанні професійних військових, тож з радістю передали свої знання і навички молодому поколінню.

Головною метою занять стало забезпечення богунівців необхідним рівнем спеціальної фізичної підготовленості. Під час навчань юнаки та дівчата ознайомилися з основами тактичної медицини, воєнної розвідки та основами виживання у важких умовах. Крім того, ліцеїсти пройшли психологічну смугу перешкод та здолали дистанцію з військово-прикладного плавання. Ці етапи навчань були спрямовані на покращення фізичного і функціонального стану організму в екстремальних ситуаціях, що є надзвичайно важливим у сфері військової підготовки.

Присутність на цих практичних заняттях начальника університету генерал-полковника Михайла Коваля і начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука була особливою почестю для вихованців. Керівники навчальних закладів особисто підтримали зростаюче покоління відважних воїнів і воячок та стали свідками зусиль і відданості вихованців під час навчань.

Ці заняття стали важливим кроком у підготовці майбутніх офіцерів та військовослужбовців та сприяють адаптації нового покоління до викликів, які стоять перед ними в умовах сьогодення.