Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі університету завершено чергову курсову підготовку управління однієї з військових частин Сухопутних військ ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • На базі університету завершено чергову курсову підготовку управління однієї з військових частин Сухопутних військ ЗС України
16.07.2021

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено курсову підготовку управлінської ланки 17 окремої танкової Криворізької бригади Костянтина Пестушка.

У ході підготовки з офіцерами проведено низку теоретичних та практичних занять, спрямованих на вивчення процесу прийняття військового рішення, із врахуванням стандартних операційних процедур, прийнятих у  збройних силах країн – членів НАТО.

Протягом курсу проведено багатоступеневе командно-штабне навчання, під час якого на пунктах управління використовувалася навчальна автоматизована система управління військами “Славутич”, яка дозволила відображати обстановку на електронних картах, а також передавати необхідну інформацію між пунктами управління частини та підрозділів без затримки.

Імітація дій підрозділів здійснювалася з використанням системи імітаційного моделювання JCATS, що дало змогу підвищити злагодженість органів управління під час прийняття (уточнення) рішень в умовах обстановки, наближеної до бойової. Офіцери військової частини отримали практику у використанні сучасних засобів зв’язку та інформаційних технологій.

Таким чином, командно-штабні навчання дозволили підвищити рівень знань та вмінь офіцерів, а також підвищити злагодженість управління бригади під час прийняття (уточнення) рішень в умовах обстановки, наближеної до бойової.