Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На базі військ слухачі університету переймали досвід з морально-психологічного забезпечення повсякденної діяльності військ

  • >
  • >
  • >
  • На базі військ слухачі університету переймали досвід з морально-психологічного забезпечення повсякденної діяльності військ
27.02.2019

На базі однієї з військових частин гарнізону м. Києва 26 лютого 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил), яку очолює полковник Віталій Чорний, провели практичне заняття зі слухачами гуманітарного інституту. Слухачі ‒ фахівці з морально-психологічного забезпечення ознайомилися з методикою морально-психологічного забезпечення повсякденної діяльності, служби військ, а також під керівництвом представників Центру МПЗ ЗС України здійснили оцінювання суспільно-політичної обстановки. Крім того, вони отримали вичерпні відповіді щодо стану та перспектив розвитку технічних засобів пропаганди у вітчизняному війську.

‒ Важко переоцінити важливість такого переходу від теорії до практики, ‒ зазначив керівник занять на базі військ старший викладач кафедри морально-психологічного забезпечення дій військ (сил) полковник Сергій Нехаєнко, який сам ще не так давно виконував обов’язки на керівних посадах у військах. За його словами, заняття на базі військ допомагає слухачам бути у психологічній готовності після завершення навчання одразу обійняти визначену посаду.

‒ Цей захід був надзвичайно корисним, адже одна справа знати, як проводяться заняття з особовим складом, а інша – вміти його організувати, правильно донести інформацію, використовуючи при цьому невербальні методи, такі як міміка, жести, підсилюючи їх за допомогою технічних засобів, ‒ зауважив полковник Віталій Чорний.

Наприкінці занять слухачі та науково-педагогічні працівники  здійснили аналіз проведених дій. Кожен мав змогу оцінити себе, вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення методики проведення занять.