Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

На кафедрі військової підготовки розпочато комплексні практичні заняття

24.06.2019

В період з 24 червня по 13 липня 2019 року на навчально-матеріальній базі університету будуть проводитися комплексні практичні заняття зі студентами 1-го курсу, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки.

Після опанування теоретичної складової первинної військово-професійної підготовки, студенти набуватимуть знання, практичні навички й уміння, необхідні для військово-професійної діяльності майбутнього офіцера.

Підготовка майбутніх офіцерів здійснюється з урахуванням досвіду ведення бойових дій на сході України. Основна увага під час проведення комплексних практичних занять зі студентами приділятиметься тактичній, вогневій, технічній, інженерній, розвідувальній, топографічній, а також військово-медичній та фізичній підготовці.

Із напутніми словами до юнаків та дівчат звернувся перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов:

‒ До проведення занять залучатимуться досвідчені викладачі, які мають великий бойовий досвід. Під їх керівництвом ви здобудете практичні навички та закріпите теоретичні знання з питань військової справи, отримані в ході навчання. Сподіваюся на ваше серйозне та відповідальне ставлення до проведення занять, які нададуть вам можливість сформувати необхідні психологічні і професійні якості майбутніх офіцерів.