Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі університету захищають магістерські роботи за досвідом НАТО

12.06.2020

В інституті авіації та протиповітряної оборони університету триває атестація випускників.

Унікальністю цьогорічної роботи екзаменаційної підкомісії в інституті став захист магістерської роботи слухачем кафедри авіації майором Русланом Сокольським. Ще у серпні 2019 року він був відібраний кандидатом до навчання у Балтійському оборонному коледжі (місто Тарту, Естонська Республіка) за програмою Курсу об’єднаного/оперативного командування і Генерального штабу. Навчаючись за програмою Курсу, офіцер дистанційно продовжував навчання в Національному університеті оборони згідно начального плану за основною спеціалізацією. Тому до складання комплексного екзамену та захисту магістерської роботи підійшов разом зі своїми одногрупниками.

Наразі досвід кафедри авіації щодо дистанційного захисту іноземною мовою магістерської роботи слухачем, що навчається у закордонному військовому виші, є одним з перших в університеті.

Майор Руслан Сокольський виконав магістерську роботу на високому науковому рівні, вона має теоретичну і практичну цінність. При розробці матеріалів дослідження слухач показав тверді знання з основ використання повітряного простору за стандартами НАТО, а надані рекомендації обґрунтував відповідними розрахунками, що були проведені у роботі.

Виходячи з позитивного досвіду захисту магістерської роботи офіцером, інститут авіації та протиповітряної оборони розглядає перспективу збільшення кількості захистів англійською мовою.