Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Набуття навичок та вміння у підготовці директриси та стрільб під час дій на БМП-1: заняттязі студентами 2-го курсу кафедри військової підготовки

  • >
  • >
  • >
  • Набуття навичок та вміння у підготовці директриси та стрільб під час дій на БМП-1: заняттязі студентами 2-го курсу кафедри військової підготовки
28.02.2020

На базі 169 Навчального центру “Десна” з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів” на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено практичне заняття з вогневої підготовки.

33 загальновійськовий полігоні 169 НЦ є найкращоюсучасною навчально-матеріальною базою для проведення занять зі студентами 2-го року навчання (випускного курсу), а саме: підготовка до стрільби БМП-1; чистка та приведення до ладу озброєння БМП-1.

Майбутні офіцери були залучені до підготовки загальновійськової директриси для стрільби з БМП-1, навчальних місць.Студентами засвоєно особливості підготовки мішеневого поля відповідно до умов вправи, яка повинна виконуватись. З’ясовано, що директриса бойових машин, ділянка мішеневого поля повинна обладнуватися відповідно до вимог Посібника зі служби полігонів Збройних Сил України та Альбому схем навчальних об’єктів та полів полігонів Збройних Сил України, а навчальні місця повинні постійно підтримуватися в робочому стані і в готовності для проведення занять на них.

Навчальна та виховна мета практичного заняття досягнута. Майбутні офіцери-командири механізованих взводів отримали навички та вміння у підготовці директриси та стрільб під час дій на БМП-1.

Студенти набули відповідних показників психологічної готовності до виконання нормативів бойової підготовки.