Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Начальник Балтійського оборонного коледжу BALTDEFCOL генерал-майор Андіс Діланс виступив перед слухачами Школи оборонного менеджменту

  • >
  • >
  • >
  • Начальник Балтійського оборонного коледжу BALTDEFCOL генерал-майор Андіс Діланс виступив перед слухачами Школи оборонного менеджменту
25.09.2019

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського в рамках візиту до України відвідав начальник Балтійського оборонного коледжу BALTDEFCOL генерал-майор Андіс Діланс (Andis Dilāns).

Генерал-майор Андіс Діланс взяв участь у роботі вищих академічних курсів, які тривають в НУОУ, з питань оборонного менеджменту (Школа оборонного менеджменту), де залучені представники  BALTDEFCOL та радник НАТО з питань реформування військової освіти.

У своїй лекції перед учасниками курсів керівник Балтійського оборонного коледжу окреслив основні етапи становлення Організації Північноатлантичного договору та поінформував про досвід країн Балтії щодо членства в НАТО.

Начальник BALTDEFCOL висловив вдячність керівництву університету за можливість виступити перед офіцерами Збройних Сил України. На його думку, в України є реальні шанси та можливість долучитися до Північноатлантичного альянсу.

‒ Наші балтійські країни пройшли нелегкий шлях для отримання членства  НАТО. Зараз ваша держава на цьому шляху. Не змінюйте свій курс. Для досягнення цієї мети вам потрібна спільна стратегія. На моє переконання, Україна врешті-решт буде в НАТО. Ми будемо сприяти цьому на своєму рівні, ‒ наголосив генерал-майор Андіс Діланс.

Варто зазначити, що проведення вищих академічних курсів з питань оборонного менеджменту є продовженням тісного двостороннього співробітництва між Національним університетом оборони України  та Балтійським оборонним коледжем.