Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяв участь у нараді з підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік

  • >
  • >
  • >
  • Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяв участь у нараді з підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік
24.11.2021

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, на базі Військової академії (м.Одеса) відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік під головуванням Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного.

У заході також взяли участь Міністр оборони України Олексій Резніков, заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Шаптала, командувачі видів та родів військ, командири військових частин та керівники структурних підрозділів Генерального штабу і органів військового управління Збройних Сил України. До заходу долучився начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Під час наради проаналізовано сучасний стан українського війська, роль та місце органів військового управління у підвищенні бойового потенціалу військових частин та соціального захисту військовослужбовців.

За результатами наради було підсумовано, що Збройні Сили України своє завдання на 2021 рік виконали.

На завершення заходу було відзначено кращих командирів військових частин та підрозділів за підсумками цього року та визначено військам (силам) завдання на 2022 навчальний рік.

За повідомленням Міністерства оборони України