Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації наукової та науково-технічної діяльності

  • >
  • >
  • >
  • Завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації наукової та науково-технічної діяльності
29.12.2020

В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації наукової та науково-технічної діяльності. Підготовку проходили 208 офіцерів та працівників Збройних Сил України наукових (науково-дослідних, науково-організаційних) підрозділів наукових (науково-дослідних) установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України, воєнно-наукових відділів (груп) видів та родів військ (сил) Збройних Сил України, наукових (науково-дослідних, науково-організаційних) підрозділів вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Вперше подібні курси проходили дистанційно з використанням платформи Центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України.

Протягом трьох тижнів слухачами оновлено та поглиблено знання з усіх видів наукової (науково-технічної) роботи, стану та перспектив розвитку системи управління Збройних Сил України, форм і способів застосування сил оборони.

Більшість слухачів продемонстрували високий рівень теоретичних та практичних знань. Свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразку будуть надіслані поштою.