Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Національний університет оборони України отримав бойовий прапор!

21.06.2023

Президент України встановив вручити бойовий прапор Національному університету оборони України як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу.

Під час урочистої церемонії за участі колективу навчального закладу перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк виголосив Почесну Грамоту Президента України та вручив Бойовий Прапор начальнику Національного університету оборони України генерал-полковнику Михайлу Ковалю.

 

Крім цього, генерал-лейтенант Олександр Павлюк висловив слова привітання та вдячність від імені Міністра оборони України та військового керівництва держави командуванню та численному колективу провідного вищого військового навчального закладу за сумлінну багаторічну діяльність з підготовки висококваліфікованих військових   фахівців, офіцерів-лідерів для Збройних Сил України та інших структур Сил безпеки та оборони.

Варто наголосити, що за роки діяльності у стінах університету підготовлено понад 13 тисяч професіоналів військової справи. Загалом з початку російсько-української війни 68 його випускників та слухачів відзначені званням “Герой України”.

Знаменно, що університет удостоївся Бойового прапору саме до Дня Національного університету оборони України. З цієї нагоди представники навчального закладу отримали заохочувальні відзнаки та нагороди Міністерства оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Національного університету оборони України.