Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Національний університет оборони України відвідала делегація Литовської Республіки на чолі зі Стратегічним радником Міністерства оборони України

  • >
  • >
  • >
  • Національний університет оборони України відвідала делегація Литовської Республіки на чолі зі Стратегічним радником Міністерства оборони України
11.10.2023

В рамках Зведеного плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України відбулася робоча зустріч керівництва Національного університету оборони України та представників Литовської Республіки.

До складу литовської делегації на чолі зі Стратегічним радником Міністерства оборони України генерал-майором (у відставці) Віталіюсом Вайкшнорасом також увійшли радник з питань оборони при Посольстві Литовської Республіки пан Робертас Шапронас та начальник Литовської військової академії пан Альмантас Лейка.

 

Українську сторону на заході очолював начальник Національного університету оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

Під час зустрічі сторони обмінялися поглядами на тенденції розвитку та реформування системи професійної військової освіти, зокрема, реалізацію проєкту з підготовки Стратегії менеджменту системи військової освіти та її структуру.

Генерал-полковник Михайло Коваль акцентував увагу присутніх на важливості інтенсифікації розвитку системи військової освіти всупереч триваючій російській збройній агресії.

Своєю чергою Стратегічний радник Віталіюс Вайкшнорас наголосив на лідерських позиціях Національного університету оборони України у впровадженні трансформаційних змін у системі військової освіти. За його словами, НУОУ, як флагман військової освіти та науки держави, сьогодні високо оцінюється експертами Програми НАТО з удосконалення військової освіти (Defence Education Enhancement Program – DEEP), а також керівництвом Альянсу.

За результатами обговорення сторони визначили пріоритетні завдання з удосконалення підготовки фахівців для Сил оборони України на основі принципів і стандартів НАТО у 2023-2024 навчальному році та на подальшу перспективу.