Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

• >
  • >
  • >
  • Національний університет оборони України виборов першість у змаганнях з плавання ХІ Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти»
13.02.2020

У рамках ХІ Міжнародної спартакіади «Офіцерські старти» завершилися змагання з плавання. Протягом двох днів учасники виборювали призові місця у командному та особистому заліках.

Цьогоріч у даному виді змагань брали участь кращі плавці від 10 збірних команд підрозділів Збройних Сил України, силових відомств та збройних сил іноземних країн.

Основними стилями змагань було визначено вільний стиль, брас та комбіновану естафету. Боротьба видалася досить видовищною та напруженою, дух суперництва не вщухав до останньої секунди.

За результатами «водяних баталій» І загальнокомандне місце у запеклій боротьбі вибороли плавці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. У командному заліку ІІ місце посіла команда Сухопутних військ Збройних Сил України. Почесне ІІІ місце завоювала збірна команда Сил спеціальних операцій.

У комбінованій естафеті найвправнішими плавцями визнано:

• І місце – збірна команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (з загальним часом 2,08,74 хв);
  • ІІ місце – збірна команда Сухопутних військ Збройних Сил України (з загальним часом 2,10,25 хв);
  • ІІІ місце – збірна команда Сил спеціальних операцій (з загальним часом 2,20,99 хв).

У особистому заліку на дистанції 100м брасом кращими стали:

• І місце – Сергій КЛИНЧУК (з результатом 1,15,99 хв);
  • ІІ місце – Олексій БУХАНЦОВ (з результатом 1,16,46 хв);
  • ІІІ місце – Сергій ІВАНЕНКО (з результатом 1,22,82 хв).

Трійка лідерів у особистому заліку на дистанції 100м вільним стилем визначилася так:

• І місце – Віталій КУЩ (з результатом 1,02,69 хв);
  • ІІ місце – Віталій Бондарчук (з результатом 1,04,60 хв);
  • ІІІ місце – Володимир БАРАНЮК (з результатом 1,06,04 хв).

Під час змагань спортсмени продемонстрували справжній командний дух, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості.