Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Надихаюча книжка Українського Захисника

09.05.2022

Саме таку назву має книжка, покликана скрасити непрості, суворі будні Українського Воїна. В усі часи надихати – означало спонукати до дії – дійсного буття людини. Діючи, людина мислить, а мислячи діє. Готуючи надихаючу книжку до видання, її автор-упорядник старший викладач кафедри суспільних наук Ольга Красницька прагнула зарядити Українського Захисника невичерпною енергією величних особистостей, передати йому всю велич життя, додати духовних сил, сповнити оптимізмом, зміцнити психічну стійкість і мотивувати на нові звершення задля такої омріяної нашої ПЕРЕМОГИ!

Очі безстрашних Українських Воїнів вдень і вночі пильнують не лише ворога, але й наше сумління. Своїми щоденними героїчними діями у війні з підлим рашистом Українські Воїни золотими літерами пишуть новітню історію України. Їхньою хоробрістю, доблестю і завзятістю, мудрістю й незламністю, хитрістю і вишуканістю дій на полі бою нині захоплюється весь світ.

Надихаюча книжка, що вийшла тиражем у 1000 примірників, найближчим часом буде відправлена Величним Українським Захисникам у різні військові частини, а також доступна для всіх, хто веде боротьбу за своє світле майбутнє, Перемогу України, життя, сповнене радістю, гідністю, подивом і щастям.